TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI W POLSCE ODDZIAŁ W GLIWICACH

RÓZIA ♥

RÓZIA to wesoła i zdrowa koteczka. Jej rodzeństwo znalazło już dom ona nadal czeka :( Ma śliczną troszkę dłuższą sierść, idealną do głaskania. Zaszczepiona, kuwetkowa, zdrowa.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: 505 299 686

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

♥ AJSZA, BLAKO ♥

Ajsza i Blako pilnie szukają domu, są zdrowe, kuwetkowe zaszczepione. Uwielbiają mizianie i zabawę. Najlepiej gdyby zostały adoptowane razem ponieważ bardzo o siebie dbają.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: 507 093 188

                                                                                               

    

W maju tego roku do Pani Ani zadzwoniła Pani z Łabęd z desperacją w głosie, że pod blokiem, pod jej oknami młoda czarna kotka urodziła na chodniku kociaki. Jej siostra, która też przychodziła pod okna Pani, bo czasem od tej Pani dostały coś do jedzenia, też jest w ciąży. Dzwoniła do schroniska, ale nie otrzymała pomocy i nie wie, co robić??? Obie kotki młodziutkie, około roczne, błąkające się po Łabędach, pomieszkujące, jak to bezdomne kociaki trochę przy działkach, trochę przy bloku, szukające pożywienia w śmietnikach albo liczące na to, że jakiś człowiek coś rzuci. Pani Ania nie miała serca odmówić. Natychmiast wzięła klatki i udała się na miejsce zgłoszenia. Obie kotki zostały zabezpieczone, jedna z trzema maluchami, druga tego samego dnia urodziła u Pani Ani tez 3 maluchy. Siostry wyglądają, jak bliźniaczki, obie czarne, z białymi krawacikami, bardzo proludzkie, łaknące kontaktu z człowiekiem. Powiły również bliźniacze maluchy, każda po dwa czarne i po jednym biało - czarnym. Czarnuszki mają krawaciki, jak matki. Niestety jeden maluszek czarny zmarł, więc została piątka. Siostry opiekują się maluchami razem. Dogadują się z innymi kotami, jak i z człowiekiem. Lubią być głaskane.