TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI W POLSCE ODDZIAŁ W GLIWICACH

Wirtualna adopcja kota

W Gliwicach przy ul. Sarniej mieści się Przytulisko dla kotów. Prowadzi go Pani Ania – kobieta o wielkim sercu, pomagają jej wolontariusze gliwickiego oddziału TOZ – Bezpieczna Łapa. W Przytulisku przebywa obecnie 35 kotów. Są to zwierzęta, które szukają domu i kochającego opiekuna. Niektóre jednak nie mają na to szans, bo są zbyt stare, schorowane lub zbyt sponiewierane przez los, aby odnaleźć się w nowym domu, w nowej rodzinie.

 

Jeżeli nie macie Państwo warunków na przyjęcie do siebie kota, możecie przyłączyć się do naszego programu wirtualnych adopcji i pomóc tym kochanym zwierzakom.

 

Osoby chcące pomóc naszym kotom, mogą wybrać sobie podopiecznego z galerii zdjęć, mogą Państwo również przyjechać do Przytuliska i poznać osobiście nasze kociaki, zapoznać się z ich historią, dowiedzieć się jakie mają potrzeby. 

Wirtualnym opiekunem może zostać osoba prywatna, organizacja, grupa osób (np. szkoła, klasa, grupa przyjaciół, rodzina itp.) czy też firma.

 

Aby zostać Wirtualnym Opiekunem wystarczy wysłać maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z deklaracją objęcia konkretnego kota adopcją wirtualną oraz wpłacać co miesiąc zadeklarowaną (dowolną) kwotę na konto:

 

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce

Koło w Gliwicach ul. Zwycięstwa 1 44-100 Gliwice.

77203000451110000004288350 

z dopiskiem PRZYGARNIJ MNIE i imieniem kota.

 

Wirtualny Opiekun otrzyma od nas specjalne podziękowania. Ponadto, obok zdjęcia wybranego kota na stronie internetowej zostanie umieszczona informacja o tym, kto jest jego Wirtualnym Opiekunem. Opiekun może oczywiście chcieć pozostać anonimowym, w takiej sytuacji prosimy o poinformowanie nas o tym.

 

WAŻNE:

Adopcja wirtualna stanowi pomoc dla wszystkich zwierząt z Przytuliska. Jeżeli wirtualnie zaadoptowany kot jest zdrowy, a jego potrzeby są zaspokojone, wpłacone przez Państwa pieniądze mogą być wydane na potrzeby innych kotów. Trafiające do nas koty często są poważnie chore – konieczne jest wówczas kosztowne leczenie. Ratujemy też bezdomne małe kociaki, które co prawda najszybciej znajdują opiekunów, ale zanim do nich trafią muszą być zdrowe i zaszczepione. Oczywiście nawet normalna krama dla ponad 30 kotów to niebagatelna kwota. Wciąż brakuje na to pieniędzy.

 

 

Wasza pomoc ma ogromne znaczenie !

 

Najważniejszym zadaniem dla nas jest znalezienie domu dla możliwie największej ilości kotów. Dlatego zastrzegamy sobie prawo oddania Twojego podopiecznego nowemu opiekunowi, który zdecyduje się na jego rzeczywistą adopcję. Adopcja wirtualna w takiej sytuacji wygasa, a Wirtualny Opiekun zostaje o tym fakcie poinformowany. Może wtedy zdecydować czy chciałby zostać Wirtualnym Opiekunem innego kota.

Jeden kot może mieć więcej niż jednego opiekuna wirtualnego, a jeden opiekun wirtualny może mieć pod opieką więcej niż jednego kota.

W każdej chwili można zrezygnować z wirtualnej adopcji, bez podawania przyczyn. W takim przypadku prosimy jedynie o informację o rezygnacji. Zaznaczymy jednocześnie, że Przytulisko nie zwraca pieniędzy wpłaconych na rzecz wirtualnej adopcji kota.

 

 

Lajla 1