TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI W POLSCE ODDZIAŁ W GLIWICACH

ROZDAWNICTWO!

Jakoś to będzie? zdarzyło się? nie upilnowałam?

To kolejny przypadek tak zwanej bezmyślnosci?głupoty? czarna sunia na zdjeciu ma 3 lata. W zeszłym roku sie oszczeniła miała 7 małych, które oczywiscie zostały rozadane co się z nimi dzieje nikt nie wie, no bo po co wiedzieć, szczeniaki rozdane kłopot z głowy, dlaczego jednak suni nie wysterylizowano? brak kasy? może nie wiadomo jak dojechać do wterynarza? ...

https://www.facebook.com/toz.gliwice/photos/pcb. 797993470295638/797992546962397/?type=1&theater

 

poprostu szkoda słów, Tym razem szczeniaki miały szcześciedwa z nich wybrały sie na spacer, kiedy przejezdzała ta drogą Ula działajaca w TOZ-ie, zatrzymała się zabrała je, dowiedziała się gdzie mieszka właścielka szczeniaków. Wtedy okazało sie ze jest ich 7!

Siedem kolejnych szczeniaków do rozdania!!!!.na dodatek matka szczeniaków karmiona chlebem, bo na karmę nie ma pieniędzy, co wtedy powinnysmy zrobić? jak ukarać właścicielkę? nie ma zadnej mozliwosci!!.Trzeba pomóc psom.
Ula umówiła się z włascicielką, że my jej pomozemy dostarczymy karmę, koce, pomozemy w sterylizacji kiedy matka przestanie karmić, ale poprosilismy, że wszystkie szczeniaki maja mieć podpisaną umowę adopcyjną z nasza organizacją. Pani się zgodziła. 
Obecnie pieski mają karmę nasza koleżanka jezdzi tam co drugi dzień i pomaga, a przy okazji może czuwać nad tymi szczeniakami, zeby ich jednak nie ROZDANO.

 

    

Telefon w sprawie adopcji Urszula 669445557