TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI W POLSCE ODDZIAŁ W GLIWICACH

PIES HARRY -AMBASADOR AKCJI PODAJ DALEJ

Historia Harrego zwyczajna a jednak niezwyczajna, zapewne przyniesie wiele dobrego.

To prawdziwie arystokratyczne i dostojne cudo tak długo czekało na swojego właściciela,ale widocznie nie bez powodu, tak widocznie  miało być.

Dzień wcześniej kiedy  miał opuścić schroniskową klatkę i  jechać do hoteliku dla psów,gdzie już bezpiecznie mógł czekać na swój wymarzony dom , zadzwonił telefon i odezwała się Pani pytając właśnie o Harrego.

 

Zaraz na następny dzień z rana Harry opuścił schronisko i czekał na swoją nową rodzinę,Pani miała przyjechać z mężem, aby go zobaczyć, są to trudne chwile w procesie adopcyjnym, ponieważ nigdy nie ma pewności,że adopcja będzie i nasz pupil znajdzie dom i szczęście.Harry jednak jak i inne psy ma szósty zmysł, przeczuwał i czekał, wiedział,że nadeszła bardzo  ważna chwila w jego życiu. Z wielką odwagą i swoim stoickim spokojem przeszedł zabiegi pielęgnujące, co po bardzo długim czasie jaki spędził w schronisku wymagało z jego strony ogromnej  cierpliwości i odwagi, ale zniósł to  bardzo dzielnie, tak bardzo chciał być piękny,dla tych tak długo oczekiwanych swoich ludzi.Państwo ,a zwłaszcza Pan z miejsca się w nim zakochał,z wzajemnością zresztą ze strony naszego podopiecznego.Trafił  do dostojnej i cudownej rodziny,on poważny i cudowny psi arystokrata, ma teraz co zawsze mieć powinien, nie tylko zresztą on  czyli  ciepły dom  oraz kochającą i bezpieczną rodzinę.

Co jednak jest tak szczególnego właśnie w jego adopcji,to to ,że w  adopcje Harrego, ze względu również  na jego bardzo delikatne usposobienie w związku z którym w ogóle nie radził sobie w warunkach schroniskowych zaangażowało się tak wiele osób, portali społecznościowych i mediów, wiemy,że ludzie rozmawiali na jego temat, kto mógł pytał o dom dla niego lub chociaż dom tymczasowy,który  znalazł się wreszcie ,aż w Nowej Soli za co serdecznie dziękujemy.

Harry jednak nie musiał jechać tak daleko ponieważ właśnie w naszym mieście otworzyły się serca dobrych ludzi  i drzwi domu dla Niego. Można powiedzieć ,że była to swoista społecznościowa akcja podaj dalej, na szeroka skalę.

Z góry serdecznie  dziękujemy za taki odzew i prosimy właśnie  o taką pomoc, to naprawdę nieocenione  dla tych najbardziej potrzebujących, nieszczęśliwych i osamotnionych zwierząt.